Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İskender Paydaş

No Rating

İskender Paydaş konser etkinlik menajerlik iletişim 05415727448

İskender Paydaş Kimdir?.

İskender Paydaş 1967 yılının Temmuz ayının 22 de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. İskender Paydaş‘ ın kardeşinin adı Zafer ve babası ünlü orkestra şefi Mühittin Paydaş olası İskender Paydaş’ın müziğe olan ilgisini arttırmıştır. İskender Paydaş menajer iletişim telefon bilgileri aşağıda yer alıyor.

İskender Paydaş eğitim hayatına devam ederken boş zamanlarında müzik eğitimi almaya devam etmiştir. İskender Paydaş iletişim menajer bilgileri iletişim bölümünde yazıyor.

İskender Paydaş piyano eğitimine 12 yaşına kadar İstanbul Devlet Konservatuarın’ da devam etmiştir. İskender Paydaş menajerlik telefon bilgileri altta yazıyor.

İskender Paydaş bir çok dizi ve sinema reklam müziği yapmıştır. ilk sahne hayatına bir otel programında başlamıştır, İskender Paydaş konser sahne fiyatı, sanatçı fiyatlarında yazıyor. 

İskender Paydaş aşağıda yer alan bir çok ünlü şarkıcılar ile ortak feat veya farklı projeler yapmıştır.

 İskender PaydaşKayahanMirkelamŞebnem Ferah ve Orhan Gencebay

İskender Paydaş Menajeri İletişimİskender Paydaş Menajerlik İletişim,

Emre AltuğKurbanMFÖNilüferNazan ÖncelHarun KolçakAşkın Nur YengiKerim TekinAjda PekkanSuat SunaKibariyeSertab ErenerEge(şarkıcı), AsyaMustafa SandalLevent YükselÖzgünNil KaraibrahimgilFatih ErkoçKeremcemAtiye Deniz gibi sayısız ismin albümlerinde aranjör,besteci ve prodüktör olarak yer aldı.

İskender Paydaş organizasyon fiyatı, İskender Paydaş 2005 yılında 12 kişilik “İskender Paydaş Orkestrası”nı kurdu ve bu orkestranın hem şefliğini yaptı hem de klavyecisi oldu. Pek çok konserlerinde Ajda Pekkan ve Nazan Öncel‘ e ve daha birçok sanatçının konserlerinde orkestrası ile eşlik etmiştir.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Etiketler